Koyuncu Kimya - Klor Alkali Üretim Tesisi

Hakkımızda

  • Kurumsal
Hakkımızda Koyuncu Kimya - Klor Alkali Üretim Tesisi

KLOR ALKALİ

KOYUNCU KİMYA

Hakkımızda

Koyuncu Grup'un güçlü ve yenilikçi çizgisiyle faaliyet gösteren Koyuncu Kimya, kimyasal üretiminde çevre dostu, sürdürülebilir üretim prensipleriyle dünya standartlarında ürünler sunmaktadır. Modern tesisimiz, en son teknolojiyle donatılmış ve kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktadır.

 

Klor Alkali tesisimizde, Ineos Bipolar Elektrolyzer kullanılmaktadır. 42 cell ve filemion 9010 membranlar ile donatılan tesisimiz, en yüksek kalite standartlarını sağlamaktadır. Çalışanlarımız, sektördeki deneyim ve uzmanlıklarıyla bir araya gelerek, üretimdeki kalitemizi artırmak ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak adına özveri ile çalışmaktadır.

 

Hammadde olarak, yüksek saflıktaki Tuz Gölü'nden çıkardığımız kendi tuzumuzu kullanıyoruz. Yıllık maksimum 50,000 ton sodyum hipoklorit, 12,000 ton hidroklorik asit ve 12,500 ton sodyum hidroksit üretimi gerçekleştirmekteyiz.

 

Koyuncu Kimya olarak, teknolojik yeniliklere açık, çevreye duyarlı ve müşteri memnuniyetini odak noktamızda tutan bir anlayışla sektörde ilerlemeye devam ediyoruz.

 

Ürünlerimizin

Kullanım Alanları

Petrol Endüstrisi

Petrol Endüstrisi

Kimya Endüstrisi

Kimya Endüstrisinde

Su Arıtma Endüstrisi

Su Arıtma Endüstrisi

Kâğıt Endüstrisi

Kâğıt Endüstrisi

Alüminyum Endüstrisi

Alüminyum Endüstrisi

Tekstil Endüstrisi

Tekstil Endüstrisi

Gıda Endüstrisi

Gıda Endüstrisi

İlaç Endüstrisi

İlaç Endüstrisi

55+

Yıllık Firma Tecrübesi

20B+

Kullanım Alanı

50+

Uzman Personel

100B+

Ton Üretim

Koyuncu Kimya
Tanıtım Filmi